Zpět na výpis článků

CREEDO - nejlepší hodnota

Unikátní program, v němž s jedinou kartou můžete uplatňovat výhody u partnerů CREEDO napříč všemi komoditami. Vaše každodenní nákupy, útraty za potraviny, pohonné hmoty, energie či pojištění. Prostě vše, co k běžnému životu náleží.
banner-o-nas-new.jpg

CREEDO. Vaše nejlepší hodnota.

Unikátní program, v němž s jedinou kartou můžete uplatňovat výhody u partnerů CREEDO napříč všemi komoditami. Vaše každodenní nákupy, útraty za potraviny, pohonné hmoty, energie či pojištění. Prostě vše, co k běžnému životu náleží.

Jak získáte kartu CREEDO?

Jsou dva způsoby, jak můžete získat kartu CREEDO a využívat tak ihned všech výhod u všech našich partnerů.

  1. Navštivte vybrané partnery CREEDO, kteří Vám bezplatně vydají kartu CREEDO.
  2. Vyberte si svou kartu CREEDO v sekci KARTY a rovnou si ji objednejte dle připojeného návodu.

Následně Vám budou zaslány přihlašovací údaje na Vámi uvedený e-mail. Po přihlášení dokončíte registraci a potvrdíte souhlasem se všeobecnými obchodními podmínkami. Po té, můžete ihned kartu začít využívat.

Jaké výhody získáte?

Jednoduše získáte peníze zpět na Váš osobní účet za nákupy u partnerů CREEDO (zpětný bonus). 
A když budete spokojeni a podělíte se o zkušenost se svými přáteli či známými a doporučíte nás, budeme Vás odměňovat z každého jejich nákupu (věrnostní bonus za přímé a nepřímé doporučení). Opět formou peněz na Váš účet. Podrobnější informace o bonusech najdete ZDE.

Kde můžete kartu CREEDO uplatnit?

Kartu CREEDO uplatníte u všech našich partnerů - poznáte je podle samolepky s logem CREEDO u vchodu, jejich pravidelně aktualizovaný seznam najdete na www.creedo.cz/partneri, nebo jednoduše zavolejte 810 810 888 a my Vám poradíme, kde ve Vašem okolí nejlépe nakoupíte i s bonusem peněz zpět na Váš účet.

Co získáváte?

Především SVOBODU! Už nemusíte sbírat žádná razítka nebo body, už nemusíte vybírat pouze z toho, co Vám někdo jiný připraví. Už žádné zbytečnosti, čistě a jednoduše PENÍZE ZPĚT! Společně s kartou CREEDO získáte vždy osobní CREEDO účet přístupný přes webové rozhraní www.creedo.cz . Registrační formulář Vás nejprve e-mailem vyzve k potvrzení registrace a nastavení osobního přístupového hesla. Případně si zde můžete nastavit další údaje jako například číslo svého bankovního účtu, kam si můžete své uspořené peníze převádět. Od toho okamžiku je Váš osobní účet i karta CREEDO aktivní a můžete ihned začít čerpat výhody u všech partnerů CREEDO. Jste-li spokojeni, doporučte CREEDO své rodině a přátelům. Jako poděkování obdržíte Věrnostní bonus při každém jejich nákupu s kartou CREEDO.

 

Jakým způsobem uplatníte svoji výhodu?

Kartu CREEDO jednoduše předložíte u kteréhokoliv partnera CREEDO, a ten zaeviduje Váš nákup. Na základě této informace Vám bude vráceno zpět na Váš osobní CREEDO účet tolik peněz, kolik je u smluvního partnera CREEDO nastaveno. Tuto částku (minimální hodnota pro převod je 300 Kč) si můžete kdykoliv převést stisknutím tlačítka "Převést peníze" na svůj účet u Vaší banky.

 

Jaké výhody získáte?

Výhody, které pro Vás neustále rozšiřujeme, jsou individuálně nastaveny dle jednotlivých partnerů a jejich možností. Po uplatnění výhody u partnera CREEDO dostanete vždy nejpozději do 24 hodin od uplatnění informaci na Vašem osobním CREEDO účtu  o provedeném nákupu a výhodě, která bude automaticky zobrazena i na Vašem osobním CREEDO účtu. Při nákupu v e-shopu prosím počítejte s prodlouženou lhůtou připsání bonusu na Váš profil.

 

 

Vždy pro Vás budeme vybírat zajímavé a férové obchodníky.  Je to naše krédo.