Citronový gel na vodní kámen 750 ml - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Citronový gelový čistič na vodní kámen 750 ml

Gelový čistič skvěle funguje na usazeniny na keramice, vodovodních kohoutcích, vanách či toaletách.

Zobrazit celý popis

Výrobce:TIERRA VERDE s.r.o.
Katalog. číslo:8594165003744
Hmotnost položky:0.75 kg
Naše cena: 169 Kč vč. DPH
DPH:21%
Počet na skladě:Méně než 5 ks
Počet ks

Citronový gelový čistič s citronovou silicí na vodní kámen a minerální usazeniny. Gelová konzistence umožní přípravek nanést a nechat působit i na nepřístupných místech. Vhodné pro odstraňovaní usazenin na keramice, vodovodních kohoutcích, vanách či toaletách.

Doporučené použití: Naneste přiměřenou vrstvu čističe na místa s usazeninou a nechejte chvíli působit. Poté opláchněte vodou nebo setřete houbičkou. Kyselina citronová rozpouští minerální usazeniny, citronová silice má bělící a dezinfekční účinek.

Yellow&Blue volí suroviny tak, aby představovaly co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety. Při výrobě produktů používají revitalizovanou vodu. Produkty nejsou testovány na zvířatech. Tento výrobek neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickou parfemaci ani barviva.

Bezpečnost: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

Složení:  < 5 % kyselina citronová, neionický tenzid rostlinného původu, citronová silice (obsahuje parfém: d-limonen, Pin-2(10)-ene).