Nadělujeme radost ke všem nákupům nad 1500 Kč. Těšit se můžete na tuto bavlněnou tašku BioVara.

Eko pytle na odpad 35 l (30 ks)

Kód: DS-01
59 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Ekologické pytle do koše na odpadky \"Fino Eko Natura\" 35 l extrémně pevné a 100% nepropustné, neuvolňují zápach a jsou 100% rozložitelné v přírodě...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Eko sáčky jsou 100% rozložitelné za pouhých 18-24 měsíců - přirozený rozklad na molekuly H2O a CO2, bez negativního efektu na životní prostředí ani na přírodu, a to díky unikátnímu aditivu d2w, světlu a vodě .

"Easy Pack", je systém pro snadnější zavázání i úplně naplněného pytle. Nikdy se vám tak nic nevysype a nepříjemné pachy zůstanou bezpečně uvnitř sáčku.

Pytle jsou také plně recyklovatelné, a tak se nemusíte bát, je naplnit plastovým odpadem a vyhodit do žlutého kontejneru na tříděný plastový odpad.

Upozornění: Nedoporučujeme je, vzhledem k delší době rozkladu, odkládat na domácí kompost nebo do hnědých popelnic na bio odpad.

Na domácí kompost, nebo do bio odpadu doporučujeme použít přírodní sáčky a pytle které jsou vyrobeny ze 100% přírodních škrobů a olejů - ty se rozloží do 2-3 měsíců.

Testy prokázaly, že aditivum "d2w" nezpůsobuje žádné toxické efekty a je pro půdu zcela bezpečný během celé doby rozkladu i poté. Tento přídavek tzv. aditivum "d2w" byl testován akreditovanými vládními laboratořemi z hlediska škodlivosti a toxicity pro půdu.

30 sáčků v roli

Doplňkové parametry

Kategorie: Eko Sáčky a koše
Hmotnost: 0.5 kg
Objem - cs: 35 l
Tloušťka - cs: 15μm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: