Do roku 2021 s novou energií. Jsme nová BioVara. Na co se můžete těšit? Více zde. :-)

Sušička ovoce G21 Harmony platinum s časovačem

Kód: 6008117
Novinka
Neohodnoceno
Značka: G21
9 989 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Pomocí sušičky G21 Harmony platinum lze sušit nejrůznější druhy potravin od hub, květin, ovoce a zeleniny, bylinek až po ovocné rolky a obiloviny...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pomocí sušičky G21 Harmony platinum lze sušit nejrůznější druhy potravin od hub, květin, ovoce a zeleniny, bylinek až po ovocné rolky a obiloviny.

Sušení potravin je jednou z nejstarších metod uchovávání potravin.

Potraviny v sušičce potravin absorbují teplo a následně uvolňují vlhkost v podobě vodní páry. Během sušení je velmi důležité zvolit vhodnou teplotu a sušené potraviny průběžně kontrolovat, abychom v potravinách uchovali všechny důležité enzymy. Vystaví-li se potraviny příliš vysokým teplotám, enzymy se z nich vytrácejí nebo naopak při nízkých teplotách mohou potraviny začít podléhat zkáze.

Sušení je alternativou jiných druhů dlouhodobé konzervace, jako je např. mražení, solení či zaváření, ale ve srovnání s nimi je méně nákladné. Sušička ovoce G21 Harmony platinum Vám garantuje rychlé a stejnoměrné sušení všech kousků potravin, neboť je vybavena sušícím systémem využívajícím horizontální proudění vzduchu a termostatem pro správné nastavení teploty.

K sušení používejte suroviny v co nejlepší kvalitě, tedy zralé a čerstvé. Pokud ovoce není zralé, nikdy při sušení nedosáhnete dobré barvy, přezrálé ovoce a zelenina budou zase příliš měkké a kašovité. Stejně tak doporučujeme plody začít sušit v co nejkratší době po sběru. Výhodou sušiček ovoce je zejména kontrola nad tím, co sušené potraviny obsahují. Nemusíte přidávat cukr, barviva, ani konzervační látky.

Sušené ovoce je velmi chutné, bohaté na živiny, dobře skladovatelné a navíc si své oblíbené potraviny můžete vychutnat i mimo sezonu.

Důležitou součástí sušení je rehydratace. Sušení je proces, při kterém se potraviny zbavují vlhkosti, zatímco rehydratace je proces, ve kterém se potravinám opět vlhkost navrací a ty se tak vracejí do své původní podoby.

Sušička ovoce G21 Harmony platinum je velmi oblíbená u příznivců RAW stravování, neboť v potravinách zachovává živiny, které by se vařením, smažením nebo pečením zničily.

K sušičce obdržíte:

  • 10 sušících plátu
  • 10 sušících vložek s jemným síťováním

Doplňkové parametry

Kategorie: G21 Harmony
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 7 kg
Příkon - cs: 1000 W
Frekvence - cs: 50/60 Hz
Napětí - cs: 220 V
barva - cs: Nerez
Automatické vypnutí - cs: Ano
Rozměr plat - cs: 40 x 36 cm
Počet plat - cs: 10
Časovač - cs: Digitální
Regulátor nastavení teploty - cs: 35 - 68 °C
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: