Nadělujeme radost ke všem nákupům nad 500 Kč. Těšit se můžete na tyto chutné i praktické dárečky.

HIMALYO Goji juice 100% dárkové balení 750 ml

Kód: 85940367433041
419 Kč 55,87 Kč / 100 ml
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Himalyo Goji juice dárkové balení je 100% nápoj lisovaný ze zralých a hlavně zdravých plodů kustovnice čínské obsahující velké množství vitamínů, minerálů a antioxidantů...

Detailní informace

Detailní popis produktu

GOJI ORIGINAL 100% juice v luxusním dárkovém obalu. Využijte možnost darování jedinečného plodu přírody v atraktivním balení Vašim přátelům, známým, kolegům a rodině.

GOJI ORIGINAL 100% juice je tekutina lisovaná z čerstvých plodů kustovnice čínské, které jsou pro nás skutečným elixírem mládí, zdraví a krásy. Tato šťáva je získaná z přiměřeně zralého, zdravého a čerstvého ovoce, s charakteristickou chutí, vůní a barvou.

GOJI ORIGINAL 100% šťávva pochází z výběrových sklizní pěstovaných striktně v souladu s přírodou. Plody z těchto výběrových sklizní jsou výhradně ručně sbírány, pečlivě tříděny a ihned za studena lisovány a stáčeny v ochranné atmosféře bez konzervace, přídavných látek a zahušťovadel. Díky těmto postupům jsou v této výjimečné, živé šťávě zachovány veškeré antioxidanty, vitamíny, minerály a další zdraví prospěšné látky v maximální míře. Už pouhých 25 ml tohoto klenotu přírody plně pokryje vaši vhodnou denní dávku antioxidantů, vitamínů a minerálů. Pro výrobu jednoho litru GOJI ORIGINAL zpracováváme 6 kg výběrových plodů.

Goji original 100% juice

Značka HIMALYO jako jediná na trhu dodává GOJI juice v čirých, průhledných lahvích 750 ml. Nabízíme vám tedy o 50% více šťávy za srovnatelnou cenu oproti běžnému balení 500 ml.

Díky čirému provedení lahve GOJI ORIGINAL se sami přesvědčíte o přirozenosti šťávy. Přirozené vrstvení v horní části lahve vypovídá o čistotě šťávy bez použití zahušťovadel a konzervantů, které by přirozenému vrstvení bránily, nebo jej zpomalovaly.

Informace pro spotřebitele v České republice:

  • Přiměřená denní dávka je 25 ml.
  • Rozvrstvení džusu je přirozený jev živé tekutiny neovlivněné zahušťovadly.
  • Před použitím lahev vždy protřepejte.
  • Ideální k pravidelné, každodenní konzumaci pro celou rodinu vyjma dětí do 3 let.
  • Uchovávejte v chladu a temnu a nevystavujte přímému slunečnímu záření.
  • Otevřená lahev může vydržet v lednici (do teploty 5°C) déle než 2 měsíce. Doporučujeme konzumaci do 30 dnů po otevření.
  • Nekonzumujte přímo z lahve.
  • Země původu Čína - provincie Ningxia.

Doplňkové parametry

Kategorie: RAW šťávy
Hmotnost: 1 kg
RAW kvalita - cs: Ano
Země původu - cs: Čína - provincie Ningxia
Obsah balení - cs: 750 ml
Produkt v BIO kvalitě - cs: Ano
Obal - cs: Sklo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: