Nadělujeme radost ke všem nákupům nad 500 Kč. Těšit se můžete na tyto chutné i praktické dárečky.

Hladovění pro zdraví

Kód: KNIHYPARTYK2
279 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Hladovění není prostředkem ke zhubnutí. Je to nástroj fyzické a duchovní očisty i cesta k léčení chronických a zhoubných nemocí. Při hladovění organismus nedoplňuje energetické výdaje zvenku a je nuce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hladovění pro zdraví 6 vydání je autorčinou druhou knihou, zabývající se ozdravením organismu cestou jeho celkové očisty, bez použití medikamentů.

Kniha přináší ucelené vysvětlení metod a forem preventivního lačnění, krátkodobého očistného i delšího léčebného hladovění, ale také hodně fundovaných informací o probíhajících fyziologických procesech. Nalezneme v ní praktické postupy i názory světových odborníků a poznatky z pozorování a klinických výzkumů v oblasti léčebného hladovění během posledních padesáti let, zejména v Rusku, Spojených státech, Německu, Japonsku.

Autorka různé formy hladovění vyzkoušela opakovaně sama na sobě. Její poznatky, zveřejněné v knize, svědčí o pozitivním vlivu hladovění v boji s rakovinou. Upozorňuje také na úskalí, kontraindikace a na nutnost velmi individuálního přístupu k léčbě hladověním. Mějme na paměti, že delší léčebné hladovění patří do rukou odborníků. Bezpochyby je však hladovění metodou, kterou v té či oné míře může využít každý, kdo se zajímá o své zdraví.

V knize je bohatý faktografický materiál, obrázky, grafy, tabulky a je vybavena rejstříkem a slovníčkem odborných výrazů.

Kniha má 298 stran, formát 145 x 205 mm, šitou vazbu s matnou laminovanou obálkou a stužkovou záložkou.

Obálka: MgA. Prokop Sirotek.

Sazba: Nakladatelství IMPULS a Motor s.r.o.

Tisk a vazba: Finidr, s.r.o., Český Těšín

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy o zdraví
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: