Prášek Multani Mati - přírodní pleťová maska Ayumi 100 g - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Prášek Multani Mati - přírodní pleťová maska Ayumi 100 g

Prášek MULTANI MATI, též nazývaný jako ajurvédská hlinka, je v Indii po staletí užívaný jako čistá přírodní pleťová maska. Prášek jemně vytahuje z pleti nečistoty a nadměrnou mastnotu a zároveň zklidňuje záněty a mírní horkost...

Zobrazit celý popis

Katalog. číslo:5025042016142
Hmotnost položky:0.1 kg
Naše cena: 105 Kč vč. DPH
DPH:21%
Počet na skladě:Méně než 5 ks
Počet ks

Minerální hlinka Multani Mati je základovou složkou mnoha pleťových produktů ajurvédy. Původní indický produkt - známý nejen jako Multani Mati, ale také jako indická hlinka. Jde o hlinku podobnou kaolinu, ale je tvořena rozkladem sopečného popela, který je velmi bohatý na minerální látky. Pudr z Multani Mati je velmi savý. Z toho důvodu se tradičně využívá pro čištění mastné pleti. tyto savé vlastnosti se však využívají i k detoxikaci kůže, kde dochází k odplavení toxinů, ale i bakterií. Z jemného prášku Multani Mati a vody se umíchá pasta. Ta se pak používá  jako pleťová maska. Při jemné masáži odstraňuje přebytečný maz, nečistoty. Zanechává pokožku jemnou a hebkou.

Příprava čistící pasty:
2 polévkové lžíce prášku Multani Mati smíchejte s teplou vodou a umíchejte hladkou pastu. Naneste na obličej a krk. Velmi jemně pleť promasírujte a nechte 20 minut působit dokud maska neoschne. Pleť pak omyjte čistou vodou.

Množství: 100 g

Složení: Solum Fullonum