Škrabka na jazyk s barevnou rukojetí nerezová  - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Škrabka na jazyk s barevnou rukojetí nerezová

Velice kvalitní nerezová škrabka na jazyk.

Zobrazit celý popis

Výrobce:Biovara.cz
Kód výrobce:Škrabka na jazyk s barevnou rukojetí nerezová
Katalog. číslo:USTNI1
Hmotnost položky:0.02 kg
Naše cena: 93 Kč vč. DPH
DPH:21%
Doba dodání: Skladem
Počet na skladě:Více než 10 ks
Počet ks

Podle starých lékařských spisů má odstraňováni povlaku na jazyku patřit k denní hygieně tak jako například čištění zubů.

Nejvhodnější je ráno po probuzení přejet jemně škrabkou po jazyku několikrát od kořene až ke špičce. Povlak na jazyku signalizuje přítomnost toxinů v těle. Pokud je z jazyka neodstraníme, spolknutím se vracejí do zažívacího systému a způsobují po určité době problémy.

Tyto toxiny totiž poskytují vhodné podmínky pro bakteriální a kvasinková onemocněni v trávcim ústroji a v dutině ústní. Tato nerez škrabka na jazyk též odstraňuje nepříjemný zápach z úst.

Jídlo povyčištění jazyka chutná mnohem lépe, díky zlepšenému chuťovému vjemu, si jídlo užíváme, jíme pomalu, více přežvykujeme. To vše má za následekzlepšení zažívání, menší množství přijmuté potravy do nasycení - tím hubnutí a mnohem lepší gurmánský zážitek. Každé ráno takto přispíváme k detoxikaci těla.

Díky tomu, že se jednou vyloučené toxiny nevracejí zpět do těla, budeme se po čase cítit lépe, vitálněji, sebevědoměji.

Použití: Vezměte oběma rukama konce škrabky. Zakulaceným koncem jemně stírejte povrch jazyka od kořene ke špičce jazyka, opakujte 5-7krát ráno před vyčištěním zubů. Škrabku omyjte teplou vodou a osušte.

Pozor, jedná se o kvalitní nerezovou škrabku na jazyk na celý život. Nevyplatí se zde šetřit a kupovat levné umělohmotné náhrady!