Solné mýdlo 250 g - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Solné mýdlo 250 g

Solné mýdlo z jemné himálajské soli je čistý přírodní produkt bez konzervačních látek a jiných přísad...

Zobrazit celý popis

Výrobce:NATURE7
Katalog. číslo:8595126973861
Naše cena: 89 Kč vč. DPH
DPH:21%
Počet na skladě:Více než 10 ks
Počet ks

Solné mýdlo je vybroušeno z přírodního kusu soli.

Sůl je těžena v pohoří Himálaj. Z jemné himálajské soli vzniká čistý přírodní produkt bez konzervačních látek a jiných přísad. Solné mýdlo je bohaté na minerály a stopové prvky, např. vápník, draslík, železo, hořčík, mangan, zinek. Sůl je po vytěžení omyta a následně usušena na slunci. Posléze je stoprocentní přírodní krystal zpracován na potřebnou hrubost, respektive jemnost.

Solné mýdlo je skvělá přírodní alternativa kosmetických přípravků.

Pro pokožku je himálajská sůl příjemná a vitalizující, protože minerály v ní obsažené mohou být kůží snadno vstřebávány. Pomáhá pokožce udržovat její přirozenou vlhkost. Vyhlazuje vrásky a pomáhá i při celulitidě. Přináší pocit uvolnění, posiluje organizmus, zvyšuje odolnost proti infekcím a odstraňuje otoky.

Silné dezinfekční účinky Himalájského solného mýdla jsou způsobené přirozenými antiseptickými vlastnostmi. Je známo, že v solném roztoku nemohou přežít žádné bakterie, proto je mýdlo vhodné používat i jako deodorant. Budete překvapeni jeho vysokou účinností! Trochu soli v choulostivých partiích odstraní nepříjemný pach potu.

Tření ztvrdlé kůže v oblasti chodidel solným krystalem má pozitivní účinek. Mýdlo odstraňuje ztvrdlou kůži, pomocí struktury svého povrchu. Zbylá kůže je regenerována díky vstřebávání minerálů.

Použití: Solné mýdlo se používá stejně jako mýdlo klasické, v navlhčených rukou třete solný krystal. Díky vlhkosti se sůl lehce rozpouští. Poté rozetřete tekutou, rozpuštěnou sůl svýma rukama po celém těle.

Doporučujeme: Krystal udržujte mimo použití v suchu. Protože ve vlhkém ovzduší, či prostředí dochází k rozpouštění.

Hlavní přednosti solného mýdla: