Do roku 2021 s novou energií. Jsme nová BioVara. Na co se můžete těšit? Více zde. :-)

Lis na výrobu za studena lisovaných olejů stříbrný YDZY02A4

Kód: YDZY02A3
Neohodnoceno
10 489 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
První opravdový domací lis na výrobu za studena lisovaných olejů v červené barvě...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Yoda je první vysoce výkonný lis na výrobu za studena lisovaných olejů pro domácí použití. Výtěžnost Yoda lisu se pohybuje mezi 30% až 80% v závislosti na olejnatosti použitých ořechů, semen.

Yoda olejový lis má sedm předvoleb. Stačí vybrat správný program a lis bude nastaven přesně na druh olejnatých semínek, které chcete lisovat. Tyto předvolby jsou: arašídy, sezam, slunečnicová semínka, řepka, lněné semínko, vlašské ořechy a mix semínek.

V manuálu jsou uvedena také další olejnatá semena, k nim je vždy přiřazen vhodný program pro lisování. Nastavení stroje se liší dle tvrdosti a olejnatosti lisovaných semen. Program určuje teplotu použitou u konce šroubovice (místo kde vypadává suchý odpad) a tlak potřebný pro ideální exktraci oleje.

Co všechno lze lisovat

Yoda produkuje za studena lisovaný olej (panenský olej), kde teplota oleje nikdy nepřesáhne 40 stupňů Celsia.

Vylisování 100g semen trvá 3 až 5 minut. Čas lisování se liší dle druhu použitých olejnatých semínek (například doba lisování oleje ze sezamu je nižší, než vlašských ořechů). Vzhledem k tomu, že používáme technologii lisování za studena, olej je nerafinovaný a zachovává si všechny cenné látky jako enzymy, vitamíny, minerály, mastné kyseliny, atd.

Olej lisovaný za studena si udržuje přirozenou vůni, která Vašim pokrmům dodá nezaměnitelné aroma i chuť. Čerstvý olej není vždy čirý (jak ho koupíte v obchodě), ale obsahuje drobné usazeniny, které klesnou ke dnu nádoby. Yoda olejový lis může lisovat olej ze slunečnicového semínka, dýňového semínka, arašídů, vlašských ořechů, lískových ořechů, makadamových jader, sezamu, lněného semínka, Chia semínka, konopí, dehydratovaného kokosu, z čerstvých oliv, máku a podobně.

Test Yoda lisu na panenské oleje

 

Doplňkové parametry

Kategorie: LISY NA OLEJ
Záruka: 5/3 roky (motor/díly)
Hmotnost: 6.8 kg
Váha - cs: 6,4 kg
Příkon - cs: 300 W
Napětí - cs: 220 V
barva - cs: Tmavě stříbrná
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: