Budujeme pro vás zcela nový shop BioVara.cz. Protože nechceme přijít o jediný den s vámi, děláme vše za provozu. Mějte s námi trpělivost. Brzy všechny kategorie roztřídíme a zboží naskladníme. Děkujeme. :-)

ODŠŤAVŇOVAČE

Nejprodávanější

22 položek celkem
G21 Perfect Juicer bílý PJ500W 8595627406936
Odšťavňovač G21 Emotion red
Novinka
8595627410230
Sana Juicer EUJ-707 by Omega bílá SANAJUICERBILA
Sana Juicer EUJ-707 by Omega červená SANAJUICERCERVENA
Sana Juicer EUJ-707 by Omega chrom SANAJUICERCHROM
Sana Juicer EUJ-707 by Omega Chrom 8594179161201

Odšťavňovač do každé domácnosti

Ovocná či zeleninová šťáva, kterou si pomocí odšťavňovače připravíte má příznivý vliv na zdraví vašeho organismu. Sami pocítíte, že máte najednou lepší náladu, zlepší se vám krevní oběh i trávicí systém. Kvalitní odšťavňovače můžete pořídit již za pár set korun. Pakliže upřednostníte sofistikovanější odšťavňovače, cena se pohybuje v řádu několika tisíců. Záleží pouze na vás, jaké funkce odšťavňovači přisuzujete.

Čerstvá šťáva z ovoce či zeleniny z odšťavňovače

Odšťavňovač vykouzlí z ovoce nebo zeleniny chutný nápoj. Připravené domácí pití je však nejenom chutné, ale rovněž zdravé, plné nepostradatelných vitamínů, které lidské tělo vyžaduje a potřebuje. Navíc máte jistotu, že ovocná šťáva není uměle doslazována a je zcela přírodní. Z naší nabídky si můžete vybrat ruční, odstředivý, hřidelový či šnekový odšťavňovač. Pro odšťavnění citrusů nejlépe využijete speciální pákové ruční citrusovače. Pamatujte však, že každý odšťavňovač je jiný a funguje na odlišném principu.