Do roku 2021 s novou energií. Jsme nová BioVara. Na co se můžete těšit? Více zde. :-)

Mixér Personal Blender PB250

Kód: MIXERBLENDER250
Neohodnoceno
3 799 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Mixér Personal Blender PB250 s širokou škálou použití. Je vhodný pro přípravu koktejlů, ledových tříští, výrobě ovocných sorbetů, přesnídávek a dokonce i k mletí kávy, sekání ořechů apod...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Personal Blender je mixér s širokou škálou použití. Je vhodný pro přípravu koktejlů, ledových tříští, výrobě ovocných sorbetů, přesnídávek a dokonce i k mletí kávy, sekání ořechů apod.

Mixér Personal Blender využívá unikátní "opačný" způsob plnění nádoby a mixování, takže jeho použití je ve srovnání s jinými mixéry velmi snadné a vysoce praktické. Po naplnění nádoby surovinami jednoduše našroubujete uzávěr s otočným nožem a takto sestavený komplet usadíte na motorovou základnu. Pouhým stlačením nádoby zvolíte režim pulsního mixování. Pokud chcete režim kontinuálního mixování jednoduše po stlačení pootočíte nádobu pod západku. Rozmixované suroviny nebo drink můžete podávat rovnou z mixovací nádoby bez nutnosti použití dalšího nádobí.

Mixér Personal Blender obsahuje v balení více nádob, takže je možné najednou připravovat nápoje různých chutí bez nutnosti neustálého mytí stejné nádoby. Nádoby jsou vyrobeny z velmi odolného polykarbonátu. Součástí příslušenství jsou také uzávěry na mixovací nádoby, díky kterým je možné uchovávat rozmixované produkty v chladničce nebo v mrazničce.

Mixér je vybaven bezpečnostním prvkem, který neumožňuje spuštění motoru, pokud nejsou nádoba a nože správně sestaveny.

Motor o výkonu 200 wattů umožňuje zpracovávat veškeré suroviny od čerstvých plodů až po mražené ovoce nebo led. Díky nízké hmotnosti a malým rozměrům je možné využívat mixér Personal Blender i na cestách. Velmi snadná je i údržba a čištění celého přístroje. Po ukončení mixování jednoduše stačí opláchnout otočný nůž a plnící nádobu pod tekoucí vodou nebo je prostě vložit do myčky na nádobí.

Model Personal Blender PB250 obsahuje:

  • motor
  • otočný mixovací nůž se čtyřmi ostří
  • 2 polykarbonátové nádoby (300 ml)
  • 2 víka (1 víko má pitný otvor) k nádobám (300ml)
  • 2 polykarbonátové nádoby (150 ml)
  • 2 víka k nádobám (150ml)
  • otočný nůž na mletí kávy a sekání ořechů

Test stolního mixéru Personal Blender PB250

Doplňkové parametry

Kategorie: Personal blender
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg
Váha - cs: 1,2 kg
Příkon - cs: 200 W
Frekvence - cs: 50/60 Hz
Napětí - cs: 220 V
barva - cs: Bílá
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: