Čokoláda 61% pomeranč a aktivovaná quinoa RAW/BIO 75 g - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Čokoláda 61% pomeranč a aktivovaná quinoa RAW/BIO 75 g

Bio Raw Čokolády od Iswari obsahují 61 % kakaové sušiny, která pochází z nepražených kakaových bobů. Díky šetrné výrobě za nízkých teplot do 42 °C zůstávají zachovány veškeré výživové hodnoty a chuťové vlastnosti. Čokolády jsou slazeny kokosovým cukrem, který se během výroby úplně nerozpustí a krystalky tak vytváří jemně zrnitou texturu. Kokosový cukr je nízkoglykemické sladidlo s GI 35. Čokolády jsou obohaceny o superfoods (potraviny s mimořádnými nutričními kvalitami), neobsahují mléko, lepek, rafinovaná sladidla, sóju ani ztužený tuk. Vychutnejte si kombinaci „živých“ chutí! :-)

Zobrazit celý popis

Výrobce:ISWARI SUPERFOOD s.r.o.
Katalog. číslo:5600317470487
Hmotnost položky:0.075 kg
Naše cena: 89 Kč vč. DPH
DPH:15%
Doba dodání: Skladem
Počet ks

RAW/BIO čokoláda Iswari Orange.

Čokolády Iswari jsou vyrobeny z nepraženého kakaa, slazené nerafinovaným kokosovým cukrem, ten vytváří na jazyku jemně zrnitou texturu, jsou plné superfoods. Kokosový cukr je nízkoglykemické sladidlo s GI 35.

RAW/BIO čokoláda je potravina, která prošla pouze minimálním přirozeným zpracováním od kakaových bobů až po hotový výrobek.

Díky čistotě produktu si získávají v poslední době stále více příznivců. Tyto čokolády jsou vyráběny bez přidání rafinovaných cukrů, barviv či konzervantů, z těch nejkvalitnějších BIO surovin.

Doporučujeme: Čokolády Iswari s sebou brát na jakékoliv výlety, protože Vám skvěle poslouží buď jako rychlý příjem energie, nebo jako sladká a zdravá tečka po jídle.

Čokoláda z nepraženého kakaa má velmi vyváženou jemnější chuť, proto ji doporučuji, ochutnat všem, co mají rádi čokoládu!

Složení: Obsah bio kakaové sušiny (61 %), bio kokosový cukr, bio lucuma prášek, bio raw aktivovaná quinoa (8 %), bio slunečnicový lecitin, bio pomerančový esenciální olej (0,33 %).

Alergeny: Neobsahuje mléko, lepek, rafinovaná sladidla, sóju ani ztužený tuk.