Gotu kola - pupečník kapsle 120 ks - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Gotu kola - pupečník kapsle 120 ks

Pupečník asijský, Fo-ti-tieng, Hydrocotyle asiatic, gotukola známý také jako Brahmi, je jedna z předních bylin ajurvédské medicíny. Podílí se zejména na normální činnosti kognitivních funkcí – paměť, schopnost koncentrace a porozumění, vyjadřovací schopnosti či pohotové reakce závisící na rychlosti zpracování informací..

Zobrazit celý popis

Výrobce:Salvia Paradise s.r.o.
Katalog. číslo:8595595900931
Naše cena: 348 Kč vč. DPH
DPH:15%
Počet ks
Velké balení kapslí gotu koly pro snadné užití!
Kapsle jsou rostlinného původu - vhodné pro vegany a vegetariány.

 

Jedna z předních bylin aurvédské a čínské medicíny, která se poslední dobou těší stále se rozrůstající popularitě i v Evropě. Roste v horkých bažinatých oblastech Indie, Srí Lanky, Číny, ale také v Austrálii, nebo Jižní Africe.

Pupečník asijský, známý také jako brahmi, se podílí zejména na normální činnosti kognitivních funkcí – paměť, schopnost koncentrace a porozumění, vyjadřovací schopnosti či pohotové reakce závisící na rychlosti zpracování informací. Užívání se doporučuje seniorům, studentům, osobám s psychicky náročným povoláním vyžadujícím schopnost koncentrovat se, porozumět problému a rychle se rozhodovat. Gotukola se řadí do skupiny "mozkových nutrientů"

Gotu kola pomáhá udržovat zdravé cévy, přispívá k průtoku krve a pomáhá zbavit se pocitu tzv. těžkých nohou. Zaznamenán byl vliv na kardiovaskulární systém. Ve fytoterapii je také gotu kola využívána pro podporu zažívání. Blahodárně působí na keloidní jizvy.

Kontraindikace: Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy.

Složení: 100% Centella asiatica herba, 320 mg/tobolka 
Obal kapsle: HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu vhodné i pro vegetariány či vegany 
Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte na bezpečné místo mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu. 
Doporučené dávkování: Dospělí.: 1-2 tobolky 2x denně. Děti od tří let: 1/2 -1 tobolku 1x denně 20min. před jídlem 
Balení: 120 tobolek

Doplněk stravy