Kokosové mléko BIO 200 ml - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Kokosové mléko BIO 200 ml

Kokosové mléko 200ml v BIO kvalitě vyrobené tradičním způsobem lisováním na drobno nakrájené kokosové dužiny z čerstvých ekologicky pěstovaných kokosových ořechů...

Zobrazit celý popis

Výrobce:Aspen team s.r.o.
Katalog. číslo:8594172691040
Hmotnost položky:0.3 kg
Naše cena: 49 Kč vč. DPH
DPH:15%
Doba dodání: Skladem
Počet ks

Kokosové mléko BIO 200ml

Kokosové mléko v BIO kvalitě 200 ml.

BIO kokosové mléko je vyrobené tradičním způsobem lisováním na drobno nakrájené kokosové dužiny z čerstvých ekologicky pěstovaných kokosových ořechů. Má velice intenzivní kokosovou chuť a vůni a krémovou konzistenci.

BIO kokosové mléko je vhodné pro vegetariány a vegany a osoby citlivé na laktózu. Neobsahuje GMO. Je bez přidaného cukru a bez konzervačních látek a látek zvýrazňující chuť a barvu.

Složení BIO kokosového mléka: extrakt z dužiny BIO kokosových ořechů (50%), pitná voda (50%), zahušťovadlo: guma guar E412. Pasterizováno.

Použití kokosového mléka: vhodné do asijských pokrmů, kari, polévek, dezertů, pudinků, koktejlů a jako náhrada do jídel, kde je vyžadováno mléko.

Skladování BIO kokosového mléka: Skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů. Během skladování může dojít k oddělení pevné a kapalné složky. V takovém případě stačí obsah po otevření promíchat nebo krátce ohřát ve vlažné vodní lázni.