Magnesium Citrate 300 g - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Magnesium Citrate 300g

Produkt Magnesium citrate je vhodný pro všechny jedince orientované na

- potlačení únavy a vyčerpání
- normální činnost svalů
- normální činnost nervové soustavy
- dobrou fyzickou i psychickou kondici

Zobrazit celý popis

Výrobce:MyoTec
Katalog. číslo:8594183690308
Hmotnost položky:0.3 kg
Naše cena: 399 Kč vč. DPH
DPH:15%
Doba dodání: Skladem
Počet ks
MAGNESIUM CITRATE 
 
Instantní prášek s obsahem hořčíku ve formě magnesium citrátu – hořčík z organického zdroje. 1 dávka (4g) obsahuje 600mg hořčíku = 160% doporučené denní dávky. Hořčík je nezbytnou látkou pro každého podstupujícího zvýšenou fyzickou zátěž.
 
MyoTec Advantage Line
 
Pokud je vaším prvořadým cílem  jen takových surovin, které jsou prověřené a funkční, je nová řada MyoTec Advantage Line určena právě pro vás. Cílem produktů Advantage Line NENÍ nabízet úplně vše, co je na trhu dostupné, navíc s jednostranným zaměřením na co nejnižší cenu, tak jak je to obvyklé u tzv. mass-marketingových značek, ale právě naopak. Cílem je nabízet pouze smysluplné, kvalitní a funkční suroviny, a to i na úkor vyšší ceny. Kvalita a principy celého projektu jsou garantovány čistě privátní a 100% nezávislou značkou MyoTec.
 
Balení: 300 g
 
Dávkování: Smíchejte 4 g prášku s vodou nebo džusem. Užívejte jednou denně.
 
Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, chladu, v dobře větraném prostředí. Obal těsně uzavírejte. Nadměrná konzumace může mít projímavé účinky. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů. Vhodné pro vegany.
 
Doplněk stravy