Mladý ječmen 100 % čistá sušená šťáva BIO 1000 g - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Mladý ječmen 100 % sušená šťáva 1000g

Štáva z mladého ječmene 1000g je enzymatickou bombou pro náš organismus. Je plná vitamínů, minerálů, aminokyselin a enzymů...

Zobrazit celý popis

Výrobce:Salvia Paradise s.r.o.
Kód výrobce:Mladý ječmen 100 % sušená šťáva 1000g
Katalog. číslo:8595595909958
Hmotnost položky:1 kg
Naše cena: 2200 Kč vč. DPH
DPH:15%
Doba dodání: Skladem
Počet ks

Mladý zelený ječmen se stejně jako ostatní zelené potraviny užívá především k alkalizaci zakyseleného organismu. Jde o komplexní tonikum sloužící k doplnění minerálů a vitamínů z přírodního zdroje.

Pomáhá tělu správně fungovat a vylepšuje celkový stav organismu. Mladý zelený ječmen je účinný antioxidant. Užíváním ječmene prospějete zdraví svých jater a žlučníku.

Z vitaminů obsahuje nejvíce vitaminu B6 . Ten přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, k normální syntéze cysteinu, která je odpovědná za odbourávání odpadních látek v játrech, tvorbu a vylučování žluči. Velmi důležitý vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, tvorbě červených krvinek, funkci imunitního systému a dále k regulaci hormonální aktivity a snižování únavy a vyčerpání.

Druhý nejvíce zastoupený vitamin K přispívá k normálnímu stavu kostí a srážlivosti krve.

Vitamin C pak přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Důležitý je jeho příspěvek pro ochranu buněk před oxidativním stresem, pro snížení míry únavy a vyčerpání a regeneraci redukované formy vitaminu E. Užívání mladého zeleného ječmene je vhodné při zátěži organismu, jelikož vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Další funkcí vitaminu C jezvyšování vstřebávání železa.

Vitamin C stejně jako vitamin B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Vhodné je proto zahrnutí mladého zeleného ječmene do dietních plánů. S nadsázkou můžeme říci, že vám ječmen opět navrátí mládí.

Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do tří let. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu. Doplněk stravy.

Nutriční hodnoty: ve 100g

  • Energetická hodnota - 326 kcal/1364,9 k
  • Bílkoviny - 27,8 g
  • Tuky - 3,5 g
  • Sacharidy - 39 g
  • Vláknina - 5,4 g
  • Chlorofyl - 300 mg
  • Vitamin B6 - 17,8 mg
  • Vitamin K - 776 µg
  • Vitamin C - 457 mg
  • Kyselina listová - 946 µg