Mumio Shilajit minerály vegan kapsle 120 ks - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Mumio Shilajit minerály vegan kapsle 120 ks

Shilajit je substance - živé minerály vznikající po miliony let rozkladem pravěkých rostlin a vlivem posunu tektonických desek znovu objevená před několika tisíci lety...

Zobrazit celý popis

Výrobce:Salvia Paradise s.r.o.
Katalog. číslo:8595595900597
Hmotnost položky:0.3 kg
Naše cena: 439 Kč vč. DPH
DPH:15%
Doba dodání: Skladem
Počet ks

Shilajit je látka podobná asfaltu, která vzniká specifickou proměnou zbytků rostlin a živočichů stykem s minerály v extrémních podmínkách asijských velehor.

Objeven byl pravděpodobně lovci, kteří sledovali zraněnou zvěř, která tuto horninu opakovaně vyhledávala a lízala ji. Následně bylo pozorováno rychlejší uzdravení těchto zvířat.

Na základě těchto skutečností se stala i intenzivním zájmem člověka. Účinky shilajitu jsou zmiňovány již ve více než 3 000 let starých sanskrtských textech. Moderní doba pak podrobila a stále podrobuje novým výzkumům jedinečnou látku mumio.

V současné době je shilajit užíván zejména pro udržení zdravých kostí a kloubů. Známé jsou účinky na trávení, metabolismus sacharidů a lipidů. Shilajit podporuje imunitní systém a uplatňuje se jako antioxidant. Ovlivňuje reprodukční funkce a přispívá k udržení normálních mentálních a kognitivních funkcí.

Složení: 100% Asphaltum punjabianum, 480 mg/tobolka

Obal kapsle: HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu vhodné i pro vegetariány či vegany

Doporučené dávkování: 1-2 tobolky 1x denně 20 min. před jídlem.

Skladování: Uschovejte v suchu a temnu mimo dosah dětí

Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.