Ostropestřec mariánský plod celý 100 g - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Ostropestřec mariánský plod celý 100g

Ostropestřec mariánský je jednoletá nebo dvouletá bylina z čeledi hvězdnicovité (Asteraceae). Pokud je to dvouletka, vypučí na jaře trsem bodlinatých listů s výraznými bílými žilkami...

Zobrazit celý popis

Výrobce:Salvia Paradise s.r.o.
Kód výrobce:Ostropestřec mariánský plod celý 100g
Katalog. číslo:8595595904243
Hmotnost položky:0.1 kg
Naše cena: 39 Kč vč. DPH
DPH:15%
Doba dodání: Skladem
Počet na skladě:Méně než 5 ks
Počet ks

Ostropestřec je bylina původem ze Středomoří, která má blahodárné účinky na funkci jater a žlučníku. Regeneruje jaterní parenchym, ovlivňuje tvorbu a distribuci žluči, čistí játra, má vliv na hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Ostropestřec je antioxidant podporující přirozenou obranyschopnost a odolnost organismu. Přispívá k udržení zdravého srdce, jater, trávicího systému a žlučníku. Doporučuje se jeho užívání při očistných kůrách.

Doporučené dávkování a způsob užití: Semena dodáváme celá, zachovají si tak delší dobu čerstvost, avšak je nutné je před přípravou čaje rozdrtit, aby došlo k účinnému vylouhování. Na přípravu čaje použijeme jednu lžíci rozdrcených plodů, zalejeme vroucí vodou a necháme 15 min louhovat. Užíváme 2-3x denně. Je také možné 2x denně rozkousat a pozřít 1 čajovou lžičku. Ideální je použití hmoždíře nebo jiného mechanického způsobu - semena se na rozdíl od použití elektrického mlýnku tolik nezahřejí a neztrácí na účinnosti.

Složení: 100% Silybum marianum

Ostropestřec mariánský