Spirulina 100% mletá BIO 50 g - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Spirulina 100% mletá 50g

Spirulina mletá 100%. Bez přídavků barviv, pojiv či jiných chemických látek. 100% přírodní produkt za skvělou cenu...

Zobrazit celý popis

Výrobce:Salvia Paradise s.r.o.
Kód výrobce:Spirulina 100% mletá 50g
Katalog. číslo:8595595907497
Hmotnost položky:0.05 kg
Naše cena: 80 Kč vč. DPH
DPH:15%
Doba dodání: Skladem
Počet na skladě:Méně než 5 ks
Počet ks

100% mletá spirulina. Bez přídavků barviv, pojiv či jiných chemických látek. 100% přírodní produkt za skvělou cenu! 

Spirulina není řasa, jak bývá mnohde tvrzeno. Spirulina je vláknitá sinice, žijící v tropických jezerech Afriky, Asie a Jižní Ameriky. Dnes většina světové produkce na GREEN FOOD pochází z Japonska.

Spirulinu používali jako zdroj potravy již dávní Aztékové, jenž ji sbírali z jezera Texcoco a následně ji konzumovali. Toto jídlo nazývali Tecuitlatl, což v překladu znamená výkaly kamene. I přes tento úsměvný název donedávna probíhaly experimenty, jenž měly za cíl nakrmit spirulinou třetí země světa a utišit hladomor. Bohužel tomu brání velmi drahý způsob pěstování spiruliny. 

Pro hodnotnou spirulinu je nutný enormní množství světla. Spirulinu kvalitní poznáme podle velmi tmavé barvy - tedy přebytku chlorofylu!

Spirulina je známá jako účinný antioxidant. Antioxidanty jsou látky, které neutralizují volné radikály v těle, snižují jejich počet a napomáhají předcházet jejich vzniku. Dále spirulina podporuje přirozenou obrany schopnost organismu. Užívat je vhodné spirulinu při redukčních dietách, jelikož má schopnost řídit naši hmotnost i apetit. Pomůže nám hubnout a mít  váhu pod kontrolou. Zároveň nebudeme hubnout důležitou svalovou hmotu, kterou nám pomůže naopak udržet. Jedním z častých problémů populace patří vysoká hladina cukru v krvi, tu nám spirulina udržuje ve správné normální hladině. Obohaťte svůj jídelníček o tuto jedinečnou potravinu přinášející vitalitu. S nadsázkou můžeme říci, že Vám opět navrátí mládí.

Spirulina patří do skupiny GREEN FOOD tedy zelených potravin, které by neměli chybět ve stravě dnešního člověka vystaveného civilizačním chorobám.

Díky spirulině může organismus  využít svůj daný potenciál, který mu je vlivem prostředí a civilizačním chorobám ubírán. Spirulina je doplněk stravy, který Vám přinese vitalitu!

Použití: čajovou lžičku prášku spiruliny rozmícháme v malém množství vody (šťávy, džusu) a vypijeme. Pro maximální účinek je vhodné užívat 3 x denně po dobu 3 týdnů.

Složení: (vápník, zinek, draslík, hořčík, jod, selen, chrom, lithium, mangan, beta-karoten,vit. skup. B, esenciální aminokyseliny,polynenasycené mastné kyseliny, fenylanin)

Doporučená denní dávka 3g