Spirulina Hainan BIO tablety 800 ks - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Spirulina tablety

100% spirulina pochází z panenské přírody ostrova Hainan...

Zobrazit celý popis

Výrobce:Salvia Paradise s.r.o.
Katalog. číslo:8595595900139
Hmotnost položky:0.04 kg
Naše cena: 419 Kč vč. DPH
DPH:15%
Doba dodání: Skladem
Počet ks

100% Spirulina z ostrova Hainan.

Spirulina není řasa, jak bývá mnohde tvrzeno. Spirulina je vláknitá sinice, žijící v tropických jezerech Afriky, Asie a Jižní Ameriky. Dnes většina světové produkce na GREEN FOOD pochází z Japonska.

Naše spirulina pochází z panenské přírody ostrova Hainan (Chaj-nan), jenž je znám svými léčivými prameny, rozvinutou tradiční čínskou medicínou a nejdelší průměrnou délkou života v Číně.

Spirulina je známá jako účinný antioxidant. Antioxidanty jsou látky, které neutralizují volné radikály v těle, snižují jejich počet a napomáhají předcházet jejich vzniku. Dále spirulina podporuje přirozenou obrany schopnost organismu. Užívat je vhodné spirulinu při redukčních dietách, jelikož má schopnost řídit naši hmotnost i apetit. Pomůže hubnout a mít  váhu pod kontrolou. Zároveň nebudeme hubnout důležitou svalovou hmotu, kterou pomůže naopak udržet. Jedním z častých problémů populace patří vysoká hladina cukru v krvi, tu  spirulina udržuje ve správné normální hladině. Obohaťte svůj jídelníček o tuto jedinečnou potravinu přinášející vitalitu. S nadsázkou můžeme říci, že Vám opět navrátí mládí.

Spirulina patří do skupiny GREEN FOOD tedy zelených potravin, které by neměli chybět ve stravě dnešního člověka zasaženého civilizačními chorobami. Díky spirulině může organismus  využít svůj daný potenciál, který mu je vlivem prostředí a civilizačním chorobám ubírán. Spirulina je doplněk stravy, který Vám přinese vitalitu!

Tablety spiruliny neobsahují žádná pojiva ani konzervační látky.

Doporučená denní dávka 3g. 5 tablet 15 minut před jídlem 3x denně.