Spirulina vegan kapsle BIO 120 ks - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Spirulina vegan kapsle 120ks

Spirulina kapsle 120ks. Vhodné i pro vegany...

Zobrazit celý popis

Výrobce:Salvia Paradise s.r.o.
Kód výrobce:Spirulina vegan kapsle 120ks
Katalog. číslo:8595595900238
Hmotnost položky:0.03 kg
Naše cena: 359 Kč vč. DPH
DPH:15%
Doba dodání: Skladem
Počet na skladě:Méně než 5 ks
Počet ks

100% mletá spirulina. Bez přídavků barviv, pojiv či jiných chemických látek. 100% přírodní produkt za skvělou cenu! 

Spirulina není řasa, jak bývá mnohde tvrzeno. Spirulina je vláknitá sinice, žijící v tropických jezerech Afriky, Asie a Jižní Ameriky. Dnes většina světové produkce na GREEN FOOD pochází z Japonska.

Spirulinu používali jako zdroj potravy již dávní Aztékové, jenž ji sbírali z jezera Texcoco a následně ji konzumovali. Toto jídlo nazývali Tecuitlatl, což v překladu znamená výkaly kamene. I přes tento úsměvný název donedávna probíhaly experimenty, jenž měly za cíl nakrmit spirulinou třetí země světa a utišit hladomor. Bohužel tomu brání velmi drahý způsob pěstování spiruliny. 

Pro hodnotnou spirulinu je nutný enormní množství světla. Spirulinu kvalitní poznáme podle velmi tmavé barvy - tedy přebytku chlorofylu!

Spirulina je známá jako účinný antioxidant. Antioxidanty jsou látky, které neutralizují volné radikály v těle, snižují jejich počet a napomáhají předcházet jejich vzniku. Dále spirulina podporuje přirozenou obrany schopnost organismu. Užívat je vhodné spirulinu při redukčních dietách, jelikož má schopnost řídit naši hmotnost i apetit. Pomůže nám hubnout a mít  váhu pod kontrolou. Zároveň nebudeme hubnout důležitou svalovou hmotu, kterou nám pomůže naopak udržet. Jedním z častých problémů populace patří vysoká hladina cukru v krvi, tu nám spirulina udržuje ve správné normální hladině. Obohaťte svůj jídelníček o tuto jedinečnou potravinu přinášející vitalitu. S nadsázkou můžeme říci, že Vám opět navrátí mládí.

Spirulina patří do skupiny GREEN FOOD tedy zelených potravin, které by neměli chybět ve stravě dnešního člověka vystaveného civilizačním chorobám.

Díky spirulině může organismus  využít svůj daný potenciál, který mu je vlivem prostředí a civilizačním chorobám ubírán. Spirulina je doplněk stravy, který Vám přinese vitalitu!

Složení: 100% Arthrospira platensis 400 mg/tobolka, HPMC

Doporučené dávkování: Dospělí 4 tobolky 2x denně - 20 min. před jídlem. Děti od tří let 2 tobolky 2x denně - 20 min. před jídlem

Složení: (vápník, zinek, draslík, hořčík, jod, selen, chrom, lithium, mangan, beta-karoten,vit. skup. B, esenciální aminokyseliny,polynenasycené mastné kyseliny, fenylanin)