Stévie sladká 100 % extrakt tablety 500 ks - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Stévie sladká 100 % extrakt tablety 500Ks

Tablety Sladík 500ks obsahují 100% extrakt z rostliny Stevia rebaudiana Bertoni. Minimum pojiva a látku usnadňující rozpouštění v chladnější vodě. Neobsahují barviva, vůně, laktózu ani syntetická sladidla...

Zobrazit celý popis

Výrobce:Salvia Paradise s.r.o.
Kód výrobce:Stévie sladká 100 % extrakt tablety 500Ks
Katalog. číslo:8595595900047
Hmotnost položky:0.05 kg
Naše cena: 269 Kč vč. DPH
DPH:15%
Doba dodání: Skladem
Počet ks

Díky vysoké koncentraci seviol-glykosidů a minimum pojiva, mají tablety velmi silnou účinnost - sladivost. Oproti konkurenci zhruba o 20% větší. 

Naše tablety sladíku obsahují 98% rebaudiosid A a přírodní cukr Erythriol(získává se kvašením ovoce a je taktéž nekalorický). Díky tomu mají úžasnou chuť, která je blíže řepnému cukru. Jedna tableta je sladivostí stejná jako 1 kostka řepného cukru. 

Stévie sladká je trvalka pocházející z Paraguaye a přilehlých končin, kde byla tamějšími indiány používána jako významné přírodní nekalorické sladidlo do tradičního čaje Yerba maté. Mnohem později se zjistilo, že paraguayští indiáni téměř netrpí kazivostí zubů. Překvapením bylo, že tuto zázračnou vlastnost, snižovat v ústní dutině bakterie způsobující zubní kaz, plak a paradentózu, mají sladivé látky obsažené ve stévii – steviosidy nebo-li steviol-glykosidy.

Extrakt ze stévie sladké je vhodný jako úplná náhrada řepného cukru. Má nulovou kalorickou hodnotu a nulový glykemický index. Extrakt ze stévie je tedy vhodný nejen jako běžná náhrada řepného cukru, která prospívá Vaší ústní dutině, ale je též vhodný při dietních plánech či pro diabetiky.

Složení: 

  • Rebaudiosid 98% (jeden ze steviosidů s nejvyšší sladivostí)
  • Erythriol (přírodní cukr získávaný kvašením)
  • jedlá soda
  • kyselina vinná
  • magnesium stearát