Nadělujeme radost ke všem nákupům nad 500 Kč. Těšit se můžete na tyto chutné i praktické dárečky.

Praktická urinoterapie

Kód: KNIHYPARTYK1
279 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Praktická urinoterapie volně navazuje na autorčiny knihy o urinoterapii a hladovění. Předává v ní nejpodstatnější souhrn praktických informací a postupů o výsledcích své dvacetileté zkušenosti při pou

Detailní informace

Detailní popis produktu


Ve své nejnovější knize MUDr. Partyková podrobně vysvětluje postupy pro zbavení se letitých usazenin v cévách, střevech, kloubech, lymfatických cestách, zažívacích orgánech, písku v ledvinách, kamenů v játrech a žlučníku. Těžištěm knihy jsou praktické návody k provádění vnitřních a vnějších způsobů použití uriny při infekcích, alergiích, žaludečně-střevních potížích, poruchách kosterního aparátu, očních, ušních potížích a při zákeřných nemocech, i takzvaně nevyléčitelných. Dokládá je v návaznosti na knihu Urinoterapie a nemoci množstvím kauz z vlastní praxe a řady zahraničních publikací. Pozornost je věnována prohlou­bení účinnosti urinoterapie obohacením uriny přírodními látkami, včelími produkty a především mumia, včetně receptur.


Sama autorka o této své nejnovější knize píše:


K rozhodnutí souhrnně a velmi podrobně popsat jednotlivé očistné a urinoterapeutické procedury mne nutí opakované dotazy nemocných. Urinoterapie ve spojení s hladověním přinesla nemocným uzdravení, nebo aspoň úlevu od nepříjemných zastaralých chronických doprovodných známek nemocí.


Proniknout do těchto tisíciletých léčebných a ozdravných metod mi pomohly mé dvacetileté zkušenosti a kontakty s nemocnými. Pozorovala jsem, že u těch, kdož prováděli procedury poctivě, bez šizení, se výsledky vždy dostavily. U netradičních metod se nedá nic uspěchat, potřebují delší čas působit, aby se zaznamenal pozitivní výsledek.


Není tomu tak, že když spolknete tabletku, a přestane vás bolet hlava nebo kloub. Příčina nemoci zůstává, stejně, jako když berete léky proti vysokému tlaku, revmatismu, bolestem žlučníku a jiným neduhům; odstraní se syn­drom, ale příčina zůstává. Za pár týdnů se choroba ozve znovu, zpravidla silněji.


Všechny své zdravotní potíže si pěstujeme od útlého dětství.


Nejdříve nás živí nezdravě naši rodiče, pokračuje v tom mateřská školka, škola a posléze my sami. Podle hesla „kdo negriluje, není Čech“, návštěvy Mc Donaldů či jiných Fast foodů, udělá své. Pití přes

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy o zdraví
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: