Nadělujeme radost ke všem nákupům nad 500 Kč. Těšit se můžete na tyto chutné i praktické dárečky.

Prášek do myčky 2,7 kg ALMACABIO

Kód: DNM676
469 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.9.2021

PRÁŠEK DO MYČKY 

Alkalický PRÁŠEK DO MYČKY odstraňuje všechny typy mastné špíny a eliminuje pachy. Je ideální pro nádobí ze skla, nerezové oceli, keramiky, plastu, hliníku i porcelánu. Tablety navíc aktivně chrání kovové části myčky. Všechny povrchově aktivní látky a rozpouštědla jsou snadno, rychle a kompletně biologicky odbouratelné, protože se jedná výhradně o látky rostlinného původu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení:  SODIUM CHLORIDE, SODIUM SULFATE, SODIUM SILICATE, SODIUM IMINODISUCCINATE, SODIUM GLUCONATE, COCO ALCOHOL ALKOXYLATED, SODIUM ETIDRONATE, SODIUM POLYASPARTATE, SODIUM CITRATE, AMYLASE, PARFUM


 Návod k použití: 

 Na plně naloženou myčku 20 g (1 polévková lžíce) prostředku nasypat do zásobníku myčky. Pro dosažení výraznějšího účinku se doporučuje použít leštidlo a sůl Almacabio.

 Doporučené dávkování: 

 měkká voda: 1 polévková lžíce (20 g)
 střední voda: 1+1/4 polévkové lžíce (25 g)
 tvrdá voda: 1+1/2 polévkové lžíce (30 g)

 Neobsahuje fosfor ani chlor.

 Chraňte před dětmi. Zamezte kontaktu s pokožkou. Uchovávejte v chladu, v pevně uzavřené nádobě. Při požití nebo při zasažení očí, vymyjte je proudem vody a vyhledejte lékařskou pomoc. 

 Výrobky Almacabio jsou chráněny registrovanou obchodní značkou pro svou kvalitu, prací sílu, především však pro skutečnost, že jsou vyrobeny ze surovin ohleduplných k životnímu prostředí, jejich šetrnost k pokožce dokáží ocenit zvláště citliví lidé a alergici. Také při výrobě tablet do myčky se naše laboratoře řídily těmito zásadami, přesto musí být výrobky Almacabio dle platných evropských norem o ochraně spotřebitele opatřeny označením pro čistící prostředky (černý kříž v oranžovém poli).

Země původu: Itálie

 Obsah: 2,7 kg 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí
Hmotnost: 2.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: