RAW čokoláda

Filtrovat dle
Cena
Filtrovat dle

RAW čokoláda

Čokoláda je jednou z nejoblíbenějších sladkostí a dezertů na světě. Máme ji spojenou s lahodnou sladkou chutí, často doprovázenou různými příchutěmi jako jsou všelijaké druhy oříšků, krémy a podobně. Běžná čokoláda má však často ne příliš zdravé složení, které našemu tělu neprospívá.

Sladká a přitom zdravá? RAW čokoládu je hřích neokusit!

Nanejvýš uspokojujícím řešením je výtečná RAW čokoláda. Základním rozdílem oproti běžným čokoládám je ten, že je vyráběná z nepraženého kakaa. Také neobsahuje mléčné produkty ani rafinovaný cukr, ale ani není hořká. Uchovává si svoji jedinečnou a nezapomenutelnou chuť.

100% bio, vegan a RAW čokolády

RAW čokolády, které nabízíme, mají také různé příchutě. Ochutnat můžete oříškovou, citronovou, malinovou, pohankovou, kokosovou, guaranou, skořicovou, třešňovou či raw čokoládu s konopnými semínky. Všechny příchutě jsou čistě přírodní a neobsahují umělé esence a sladidla.

Není pro vás čokoláda to pravé? Vybírejte si z dalších RAW dobrůtek jako jsou dezertní kuličky, sušenky, RAW kakaové boby, ořechy v čokoládě nebo lahodné RAW tyčinky. Dáváte přednost slaným pochutinám? Potěší vás RAW krekry či zeleninové čipsy.

Milovníky RAW stravy jistě potěší, že RAW čokoláda je v bio kvalitě100% vegan a raw.                          Dopřejte blaho svým chuťovým pohárkům a pochutnejte si na skvělé RAW čokoládě!