Banánky sušené RAW/BIO 100 g - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Sušené banánky RAW BIO 100g

Banán byl domestikován pravděpodobně již před 8000 lety v jihovýchodní Asii

Zobrazit celý popis

Výrobce:Lifefood Czech Republic s.r.o.
Kód výrobce:Sušené banánky RAW BIO 100g
Katalog. číslo:SUSENEBANAN1
Hmotnost položky:0.1 kg
Naše cena: 65 Kč vč. DPH
DPH:15%
Doba dodání: Zboží není skladem
Počet ks

Banán byl domestikován pravděpodobně již před 8000 lety v jihovýchodní Asii. První písemné zmínky o něm jsou 600 let staré. Banánovník je velmi hezkou a plodnou rostlinou, z jednoho banánovníku můžeme sklidit i 100-200 plodů.

Díky vysokému množství draslíku, který banány obsahují, pomáhají regulaci vody v našem těle. Jsou tudíž velmi vhodným jídlem pro vyrovnání vyššího obsahu soli ve stravě. Zároveň je draslík důležitý pro správnou funkci a zdraví našich svalů, nervů a tkání. Dalšími minerály, zastoupenými v tomto ovoci, jsou hořčík, vápník, železo, fosfor a zinek. Banány jsou skvělými pomocníky při zácpě a průjmu a perfektním zdrojem energie - díky množství přírodního cukru, který obsahují, zvyšují téměř okamžitě naši výkonnost a soustředění.

Sušené banány jsou velmi koncentrovaným zdrojem všech zmíněných živin a zejména také vlákniny. Jsou vhodné jak samotné, tak i do různých ovocných a oříškových směsí.

Naše banánky pocházejí z Ugandy a jsou sušené v solárních sušičkách do 45°C. Jsou měkoučké a žvýkavé a opravdu moc dobré.

Bez přidaného cukru. Nesířeno.