Triphala RAW/BIO 180 kapslí
 - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Triphala RAW/BIO 180 kapslí

RAW/BIO triphala prášek v kapslích je tradiční kombinací tří plodů amalaki, bhibitaki a haritaki...

Zobrazit celý popis

Výrobce:Aspen team s.r.o.
Katalog. číslo:8594172691781
Naše cena: 259 Kč vč. DPH
DPH:15%
Doba dodání: Skladem
Počet ks

Triphala prášek v RAW/BIO kvalitě je tradiční kombinací tří plodů amalaki, bhibitaki a haritaki.

Neobsahuje žádná aditiva, barviva nebo dochucovadla.  Vhodný pro vegetariány i vegany.

 

Amalaki má příznivý vliv na imunitní systém a přispívá k normálnímu trávení. Bibhitaki a haritaki jsou silnými antioxidanty. Příznivě ovlivňují trávení, vylučování a střevní pohyby. Pomáhají imunitnímu systému, normální činnosti jater a kardiovaskulárního systému, normální funkci dýchacího systému a normální hladině glukózy a cholesterolu v krvi. Haritaki navíc příznivě ovlivňuje nervový systém, smysly, mysl a působí proti stresu. Pomáhá normální funkci močových cest, reprodukčního systému a normálnímu stavu pokožky.

Doporučené dávkování: 1 kapsli 3x denně s jídlem. Zapít dostatečným množstvím nápoje.
Množství účinné látky v 1 kapsli: 430mg prášku triphala. Množství účinné látky triphala na denní dávku 1,3g. Celková hmotnost: 77,4g.

Složení: Indický angrešt*-Amalaki (Emblica officinalis) (33,3%), Vrcholák myrobalánový*-Bibhitaki (Terminalia bellirica) (33,3%), Vrcholák tříslovinný* -Haritaki (Terminalia chebula) (33,3%) *z ekologického zemědělství. 

Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Skladujte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící matky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.