Nadělujeme radost ke všem nákupům nad 500 Kč. Těšit se můžete na tyto chutné i praktické dárečky.

Škrabka na jazyk měděná

Kód: US-SCU
99 Kč 99 Kč / 1 ks
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
21.9.2021
Velice kvalitní měděná škrabka na jazyk...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Škrabka na jazyk měděná.

Podle starých lékařských spisů patří odstraňování povlaku na jazyku ke každodenní hygieně, tak jako například čištění zubů. Nejvhodnější je doba hned ráno po probuzení. Metoda přejet jemně škrabkou po jazyku několikrát od kořene až ke špičce je jednoduchá a její provedení zvládnou i malé děti.

Přítomnost toxinů v těle se projevuje právě povlakem na jazyku. Spolknutím se vracejí do zažívacího systému a způsobují po určité době problémy, pokud je z jazyka neodstraníme včas.

Tyto toxiny totiž poskytují vhodné podmínky pro kvasinková a bakteriální onemocnění v dutině ústní a v trávicím ústrojí. Tato škrabka z mědi na jazyk též odstraňuje nepříjemné pachy z nahromaděných toxinů v ústech

Proč si čistit jazyk?

Kama Sutra a Ájurvéda doporučuje čistit jazyk již déle než 5000 let. Přestože čištění jazyka patří k základům hygieny, výhody pravidelných procedur se u nás na Západě přehlíží.

Doporučujeme: Vezměte oběma rukama konce škrabky. Zakulaceným koncem jemně stírejte povrch jazyka od kořene ke špičce, opakujte 5x až 7x. Škrabku omyjte teplou vodou, otřete ubrouskem.

Detoxikace?

Díky nahromaděným toxinům vzniká po ránu z nesprávné stravy povlak na orgánu, který tělo používá pro vylučování toxinů. Snězte po ránu zmrzlinu, nebo se napijte čaje s mlékem a uvidíte povlak na jazyku. Při ponechaném povlaku na jazyku je trávení málo účinné, a tak nejsou ani účinně přijímány vitamíny, enzymy a proteiny. Čistý jazyk a vyrovnané, účinné trávení je klíčem ke zdraví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Škrabky na jazyk
Obsah balení - cs: 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: