Nadělujeme radost ke všem nákupům nad 500 Kč. Těšit se můžete na tyto chutné i praktické dárečky.

Škrabka na jazyk s barevnou rukojetí nerezová

Kód: USTNI1
99 Kč 99 Kč / 1 ks
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
24.9.2021
Velice kvalitní nerezová škrabka na jazyk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podle starých lékařských spisů má odstraňováni povlaku na jazyku patřit k denní hygieně tak jako například čištění zubů.

Nejvhodnější je ráno po probuzení přejet jemně škrabkou po jazyku několikrát od kořene až ke špičce. Povlak na jazyku signalizuje přítomnost toxinů v těle. Pokud je z jazyka neodstraníme, spolknutím se vracejí do zažívacího systému a způsobují po určité době problémy.

Tyto toxiny totiž poskytují vhodné podmínky pro bakteriální a kvasinková onemocněni v trávcim ústroji a v dutině ústní. Tato nerez škrabka na jazyk též odstraňuje nepříjemný zápach z úst.

Jídlo povyčištění jazyka chutná mnohem lépe, díky zlepšenému chuťovému vjemu, si jídlo užíváme, jíme pomalu, více přežvykujeme. To vše má za následekzlepšení zažívání, menší množství přijmuté potravy do nasycení - tím hubnutí a mnohem lepší gurmánský zážitek. Každé ráno takto přispíváme k detoxikaci těla.

Díky tomu, že se jednou vyloučené toxiny nevracejí zpět do těla, budeme se po čase cítit lépe, vitálněji, sebevědoměji.

Použití: Vezměte oběma rukama konce škrabky. Zakulaceným koncem jemně stírejte povrch jazyka od kořene ke špičce jazyka, opakujte 5-7krát ráno před vyčištěním zubů. Škrabku omyjte teplou vodou a osušte.

Pozor, jedná se o kvalitní nerezovou škrabku na jazyk na celý život. Nevyplatí se zde šetřit a kupovat levné umělohmotné náhrady!

Doplňkové parametry

Kategorie: Škrabky na jazyk
Hmotnost: 0.02 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: