Budujeme pro vás zcela nový shop BioVara.cz. Protože nechceme přijít o jediný den s vámi, děláme vše za provozu. Mějte s námi trpělivost. Brzy všechny kategorie roztřídíme a zboží naskladníme. Děkujeme. :-)

SPIRALIZÉRY

Nejprodávanější

Spiralizér Lurch Tornados 00010301
Spiralizér Lurch Tornados 00010301
Novinka
Na dotaz
4019889129661
 
1 399 Kč
Kráječ na zeleninu spiralizér Spiromat
 
849 Kč
3 položek celkem

Spiralizéry vám zjednoduší přípravu raw jídel

Co spojuju příznivce raw food, vitariány, vegany a vůbec všechny, kdo holdují zdravému jídlu a zdravému životnímu stylu vůbec? Všichni si oblíbili praktické kuchyňské pomocníky – spiralizéry a kráječe. S nimi pohodlně krouhají zeleninu a ovoce na různě silné nudličky, spirálky a plátky, které pak příznivcům zdravé výživy slouží pro vznik zdravých a chutných jídel.

Spiralizéry vám ukáží nové recepty

Snad nejznámějším jídlem, které si doma pomocí spiralizéru vytvoříte, jsou zeleninové raw špagety z cukety s pestem. Na pesto budete potřebovat sušená rajčata.  Spiralizér zvládne nejen tradiční špagety, ale i jiné „těstoviny“ – třeba tagliatelle. Vyzkoušet můžete z české kuchyně i raw nudle s mákem nebo asijské nudle z kuchyně světové.

Spiralizéry a kráječe vyčistíte snadno

Kráječe a spiralizéry jsou jednoduché přístroje, které do chodu uvedete lidskou silou. Snadno je tak roztočíte klikou s krájecími trny a břity. Podobně jednoduše je i umyjete – v ruce nebo v myčce na nádobí.