Odšťavňovač G21 Chamber horizontal  - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
Doprava zdarma

Odšťavňovač G21 Chamber horizontal

Odšťavňovač gourmet horizontal černý je velice multifunkční přístroj...

Zobrazit celý popis

Výrobce:G21
Katalog. číslo:G21-OHC
Hmotnost položky:5 kg
Naše cena: 4499 Kč vč. DPH
DPH:21%
Doba dodání: Skladem
Počet ks

G21 Chamber horizontal je multifunkční odšťavňovač určený pro výrobu velice chutných ovocných a zeleninových šťáv, které jsou bohaté na vitamíny a dodávají našemu tělu všechny nezbytné živiny.

Při přípravě ovocných a zeleninových šťáv doma máte kontrolu nad tím, co šťáva obsahuje.

Různé druhy zeleniny a ovoce obsahují rozdílné množství tekutiny, je proto nezbytně nutné pro přípravu ovocných šťáv vybírat vždy čerstvé a zralé suroviny, ve kterých je vysoký obsah tekutiny.

Juicer G21 Chamber je vybaven unikátním systémem Optimal Seal, který zajišťuje tu nejlepší možnou výtěžnost z měkkých i tvrdých surovin.

Speciální páčkou rozlišíte, zda odšťavňujete tvrdé či měkké suroviny a odšťavňovač si nastaví optimální přítlak odšťavňovacího šneku a tím zajistí nejvyšší možnou výtěžnost. Unikátní systém Optimal Seal  také díky optimálnímu přítlaku  přístroj méně opotřebovává a prodlužuje se tak jeho životnost.

Hlavní rozdíl oproti odšťavňovači G21 Perfect Juicer je ten, že horizontální odšťavňovač G21 Chamber má naprosto dokonale čistou šťávu bez dužniny.

G21 Chamber také díky své konstrukci daleko lépe zpracovává tvrdou kořenovou zeleninu a je tedy jasnou volbou, pokud budete odšťavňovat větší množství tvrdých kořenových surovin.

Odšťavňovač je vhodný nejen pro vitariany a RAW food, ale i pro každého, kdo chce žít zdravým životním stylem. Juicer je vyroben z BPA Free materiálů.

Přístroj je velice snadný na údržbu a čišťění, odšťavňovač lze rozložit a umýt během velice krátké chvilky.

Tvrdá zelenina? Žádný problém!

Špičková konstrukce a kvalitní materiál horizontálního odšťavňovače G21 Chamber si poradí i s nejtvrdší kořenovou zeleninou. Optimálním nastavením šneku pro vás získá maximum šťávy i z mrkve nebo celeru. Ale šťávou výčet výhod nekončí, čtěte dál...

Chamber horizontal

Výtěžnost odšťavňovače je maximální

Množství šťávy, kterou odšťavněním ovoce nebo zeleniny získáte, závisí na tom, jak čerstvé a šťavnaté ovoce použijete. Když je navíc před odšťavněním zbavíte jadřinců nebo důkladněji očistíte, pochutnáte si i na odšťavněné ovocné nebo zeleninové dřeni. Mrkvovou usušte v sušičce a použijte na dušení nebo třeba do musli, jablečnou zamrazte dětem jako zdravé nanuky :-)


Z odšťavňovače můžete v několika sekundách udělat mlýnek na maso nebo plničku klobás. Objednejte si k Chamberu nástavec, který rozšíří funkce vašeho kuchyňského pomocníka o mletí masa, plnění klobás nebo výrobu domácích nudlí. Nespoléhejte se na to, co vám namelou v obchodě a rozhodněte se sami, co si naložíte na talíř.

http://

 

http://

 

http://

Odšťavňovač je vhodný na:

  • listovou zeleninu
  • kořenovou zeleninu
  • drobné plody, jablka
  • obilné trávy
  • rybíz
  • angrešt
  • bylinky a další