Kuvings B6000/C9500 - citrusovač - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Kuvings B6000/C9500 - citrusovač

Nástavec na Kuvings - citrusovač je kompatibilní s motorovou základnou odšťavňovače Kuvings B6000 a C9500. Díky nástavci můžete pohodlně odšťavnit citrusové plody jako např. pomeranče, citrony, grepy aj. bez nutnosti jejich loupání. Stačí překrojit na polovinu a vylisovat.

Zobrazit celý popis

Výrobce:NUC Electronics Co., s.r.o.
Katalog. číslo:8809039108433
Naše cena: 1190 Kč vč. DPH
DPH:21%
Doba dodání: Skladem
Počet ks

Popis produktu Kuvings B6000/C9500 - citrusovač

 
Citrusovač Kuvings, představuje samostatné příslušenství pro vertikální šnekové odšťavňovače Kuvings a je kompatibilní s modely B6000 i C9500. Použití je extrémně jednoduché. Stačí citrusovač nasadit na motorovou základnu a ve vteřině začít odšťavňovat veškeré citrusové plody, aniž byste museli oloupat jejich hořkou kůru (což je pro odšťavňování v jakémkoli odšťavňovači nutné). 

Pomeranč, grapefruit, citrón, limetu nebo jakýkoli jiný citrusový plod stačí rozkrojit na polovinu a obě půlky jednu po druhé vylisovat na rotačním kuželu citrusovače Kuvings. Lis na citrusy se samočinně spustí, jakmile polovinu citrusu přitlačíte rukou na kužel. 

Přiměřeným tlakem citrusů proti rotujícímu kuželu pak snadno a rychle získáte maximum čerstvé šťávy. Díky tomu, že odpadá nutnost loupání citrusů, je odšťavňování těchto plodů na speciálním lisu na citrusy Kuvings výrazně rychlejší. 

A čištění? Snadnější už to být nemůže! Stačí opláchnout pod tekoucí vodou

Šťáva z citrusových plodů je mimořádně zdravá a má vynikající chuť. Díky citrusovači Kuvings můžete mít čerstvý fresh z pomerančů, grapefruitů, citronů, limet a jiných citrusů každý den během několika málo vteřin!
 

Kuvings - odšťavňování nikdy nebylo tak snadné. 


Parametry:
Materiál je BPA free.
Objem: 800 ml
Čištění: stačí omýt pod tekoucí vodou

 

Citrusovač Kuvings - jak používat nástavec na motorovou základnu odšťavňovače Kuvings B6000/C9500