Lis na ovoce Nutripress Citrus Juicer bílý
 - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
Doprava zdarma

Lis na ovoce Nutripress Citrus Juicer bílý

Novinka od britské společnosti - mechanický citrusovač Nutripress, který využívá pákový efekt pro snadné vylisování citrusových plodů. Citrusovač Nutripress Citrus Juicer je elegantní, masivní lis na ovoce vhodný ke zpracování pomerančů, grepů, mandarinek, citronů nebo limetek. Tento citrusovač je jedním z mála ručních lisů, které jsou dostatečně silné k lisování šťávy z granátových jablek. Čerstvé citrusové šťávy jsou základem každého dietního jídelníčku.

Zobrazit celý popis

Katalog. číslo:5060541560017
Naše cena: 3990 Kč vč. DPH
DPH:21%
Doba dodání: Dostupné - konec dubna 2018
Počet ks

Mechanický ruční citrusovač Nutripress využívá silný pákový efekt k získání šťávy z citrusových plodů čímž je zajištěna vysoká výtěžnostšťávy. Přísavky na podstavci pevně stabilizují citrusový lis na podložce a nerezové části se velmi snadno čistí. Použití citrusovače Nutripress Citrus Juicer je velmi snadné a intuitivní. Tento citrusovač je také vhodný do barů, restaurací a kaváren.

  • silný pákový efekt
  • stabilní, těžká, lakovaná základna, páka a mechanismus
  • robustní stojan z chromované oceli
  • přísavky proti pohybu při odšťavňování
  • vylisovaná šťáva přichází do kontaktu pouze s díly z nerezové oceli
  • prostor pro umístění nádoby na vylisovaný fresh v základně
  • šťávy z granátových jablek a všech citrusových plodů

 

Vhodný ke zpracování pomerančů, grepů, mandarinek, citronů nebo limetek.

 

Praktičnost, stabilní podstava a odolné materiály jsou klíčovými parametry citrusovače Nutripress. Každodenní odšťavňování citrusů s tímto lisem je potěšením. Přidejte k tomu skutečnost, že tento citrusovač vypadá skutečně exkluzivně a znáte vítěze - ať už pro vlastní kuchyň, jako dar pro své blízké nebo pomocníka do komerčního provozu.

 

HUBNUTÍ s ovocnými šťávami

Čerstvé ovoce obsahuje hodně vlákniny, která podporuje činnost střev. Proto odborníci radí koznumaci čerstvého ovoce. S ovocnými štávami jsou výživné látkky z ovoce trávicím ústrojí zpracovány ještě rychleji. Získáte důležité vitaminy i minerální látky. Nejlépe uděláte, když si šťávy připravíte sami doma. Při nákupu šťáv dbejte na to, aby neobsahovaly aromatické látky, barviva nebo rafinovaný cukr.

 

Náš tip

Pomerančová šťáva
Čerstvá pomerančová šťáva, klasický nápoj vhodný k snídani, je skvělým začátkem dne. Výrazné aroma je osvěžující a uklidňující, nádherná barva oživuje a dodává energii. Čerstvá šťáva je nápoj pro všechna roční období a všechny denní doby.

Nejlepší na: vitamín C
Kalorie: 46kcal/100g