Spiralizér Lurch Tornados 00010301 - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Spiralizér Lurch Tornados 00010301

Spiralizér Lurch Tornados snadno nakrájí jakoukoli tvrdou zeleninu na načechrané, dlouhé, tenké a krásné spirálovité nudličky.

Zobrazit celý popis

Výrobce:Lurch
Katalog. číslo:4019889129661
Naše cena: 1399 Kč vč. DPH
DPH:21%
Počet ks

Spiralizér Lurch Tornados


Spiralizér Lurch Tornados má 3 nástavce na nudličky s nastavitelnou tloušťkou: 2 mm, 5 mm a nástavec pro výrobu spirálových plátků s nastvitelnou tloušťkou až 5mm. Tornados je velmi kvalitním pomocníkem každého vitariána nebo příznivce čerstvé a syrové stravy.
 
Využívají jej nejen vegetariáni a vegani, ale taktéž kuchaři a nadšenci pro živou stravu a zdravý životní styl.
 
Pomocí tohoto horizontálního spiralizéru připravíte plátky nebo špagety ze syrové zeleniny. Díky spiralizéru můžete obohatit své raw recepty, syrová jídla, saláty a krásné spirálky a špagetky z čerstvé syrové zeleniny a ovoce.
 
Se spiralizérem Lurch Tornados se dodávají dva nerezové hroty. Hrot se nasadí na držák surovin a zelenina se něj navíjí přímo při řezání. Nerezový hrot je vyroben z ušlechtilé oceli. Součástí výbavy jsou 2 nerezové a 20 dřevěných hrotů.

Spiralizér dokáže vytvořit spirály a špagety z většiny druhů ovoce a zeleniny i s tvrdou strukturou. Tornados se vyznačuje snadným a rychlým sestavením a snadným čištěním. Pomocí přísavek na podstavci zajistíte skvělou stabilitu.