Nadělujeme radost ke všem nákupům nad 500 Kč. Těšit se můžete na tyto chutné i praktické dárečky.

Tablety do myčky 25 ks ALMACABIO

Kód: DNM685
199 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2021

TABLETY DO MYČKY

Alkalické tablety do myčky odstraňují všechny typy mastné špíny, ať už čerstvé či zaschlé, eliminují pachy a dezinfikují. Jsou ideální pro nádobí ze skla, nerezové oceli, keramiky, plastu, hliníku i porcelánu. Aktivně chrání kovové části myčky. Všechny povrchově aktivní látky a rozpouštědla jsou snadno, rychle a komletně biologicky odboratelné, protože se jedná výhradně o  látky rostlinného původu. Všechny složky jsou dle certifikace BIOCEQ považovány za EKO a BIO.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: SODIUM CITRATE, SODIUM CARBONATE PEROXIDE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM SULFATE, SODIUM CARBONATE, SODIUM SILICATE, PEG, SODIUM POLYASPARTATE, DECETH-6, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, ALFA - AMYLASE, SODIUM GLUCONATE, TETRASODIUM ETIDRONATE, SODIUM METASILICATE PENTAHZYDRATE, TETRASODIUM IMINODISUCCINATE, POLYSILOXANE


 Ačkoliv prostředek nemá leptavé účinky, udržujte ho z dosahu dětí.
Při zasažení očí nebo při požití, vypláchněte proudem vody a vyhledejte lékaře.

 Neobsahuje fosfor ani chlor.

 Dermatologicky testováno. 

 

 Návod na použití: tableta se po odstranění papírového obalu umístí do zásobníku myčky. Pro dosažení výraznějšího účinku se doporučuje použít leštidlo a sůl Almacabio.

 Dávkování: 1 tableta na 1 myčku. 

 Doporučení: Použijte doporučené množství na plnou myčku, šetříte tak vodu a energii. 

 Výrobky ALMACABIO jsou chráněny registrovanou obchodní značkou pro svou kvalitu, prací sílu, především však pro skutečnost, že jsou vyrobeny ze surovin ohleduplných k životnímu prostředí, jejich šetrnost k pokožce dokáží ocenit zvláště citliví lidé a alergici. Také při výrobě tablet do myčky se naše laboratoře řídily těmito zásadami, přesto musí být výrobky ALMACABIO dle platných evropských norem o ochraně spotřebitele opatřeny označením pro čistící prostředky (černý kříž v oranžovém poli).

Země původu: Itálie

 Obsah balení25 ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: