Nadělujeme radost ke všem nákupům nad 500 Kč. Těšit se můžete na tyto chutné i praktické dárečky.

Urinoterapie a nemoci

Kód: KNIHYPARTYK3
279 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Kniha Urinoterapie a nemoci byla inspirována ohlasem pacientů, čtenářů autorčiných článků a knih, posluchačů jejich přednášek a zájmem široké veřejnost

Detailní informace

Detailní popis produktu


Autorka vychází ze svých rozsáhlých zkušeností praxe anesteziologa a všeobecné lékařky. Přibližuje čtenáři praktické kroky při očistě, prevenci a ozdravení organismu a urinoterapeutické prostředky boje s nemocemi.


Přináší také značné množství poznatků z výzkumů vlastností, složek a účinků uriny z publikovaných prací předních evropských a amerických lékařů, farmaceutů, biologů v nejrůznějších výzkumných ústavech, univerzitách a klinikách. V celém světě jsou totiž urinoterapie a homeopatie běžnou záležitostí a žádným tabu.


Do potřebných podrobností jsou popsány přírodní léčebné postupy pro zbavení organismu letitých nánosů v cévách, lymfatických cestách, střevech, ledvinových a žlučových kamenů, postupy při běžných infekcích, alergiích, žaludečně-střevních potížích, ale i doporučení při zákeřných nemocech dětí a dospělých.


Aniž by se urinoterapii dělala reklama, zájem o ní stále roste. Ti, kteří urinoterapii vyzkoušeli, a mají pozitivní zkušenosti, ji doporučují svým přátelům. Přidávají se také rodinní příslušnici. Kniha Urinoterapie a nemoci  se stala rádcem a srozumitelnou pomůckou nemocným i zdravým, kteří mají zájem zbavit se nejrůznějších nemocí a předcházet jim vlastním přičiněním a bez medikamentů. Protože kniha opět nebyla v knihkupectvích k dostání, zatímco zájem o urinoterapii stále roste, vyšlo v srpnu 2011 třetí vydání.Urinoterapie poskytuje mnoho variant zdravým i nemocným: pití uriny, klystýry, proplachování dutin, kapání do oči a uší, pití roztoku uriny se zeleným jílem, inhalace a podkožní aplikace uriny. K zevnímu použití jsou kataplazmy, urinové masáže a obklady. Aplikace lze rovněž kombinovat. Této naprosto bezpečné léčebné metody bez vedlejších účinků lze využívat se záměrem prevence i jako léčebné metody. Medikament je levný a hlavně jej máme vždycky s sebou. Během spousty let, co se MUDr. Vilma Partyková urinoterapií zabývá, se přesvědčila, že je to metoda, která má úspěchy a navrací zdraví a optimismus. Lidé, používající uri

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy o zdraví
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: