Nadělujeme radost ke všem nákupům nad 500 Kč. Těšit se můžete na tyto chutné i praktické dárečky.

Žvýkačky Peppersmith máta peprná bez cukru

Kód: 50450541
49 Kč 490 Kč / 100 g
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
24.9.2021
Peppersmith žvýkačky jsou jiné než běžné žvýkačky, protože používáme vysoce kvalitní mátu peprnou, přírodní sapotovou šťávu a pouze přísady přírodního původu...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nepoužíváme žádné umělé příchutě, barviva nebo konzervační přípravky, žádná umělá sladidla (aspartam) nebo výrobky na petrochemické bázi.


Peppersmith žvýkačky jsou  lahodné a přirozeně osvěžující. Ochutnejte žvýkačky s chuťově výrazným sicilským citrónem a skvělou anglickou mátou peprnou.


Peppersmith žvýkačka je vyrobena z vybraných odrůd sicilských citrónů Femminello a Monachello nejlvyšší kvality a vychucena charakteristickou anglickou mátou peprnou pěstovanou v Hampshire, která jí dodává typickou svěžest. Žvýkačky neobsahují žádné umělé příchutě, barviva, konzervační přípravky ani aspartam.


Navíc místo sladidla obsahují žvýkačky xylitol, který doporučuje Britská asociace zubních lékařů, poněvadž je ceněn pro svoji schopnost chránit zuby před zubním kazem a tvorbou plaku.


Balení: Každé balení obsahuje 10 žvýkaček (15g).

  • Peppersmith žvýkačky jsou slazené pouze xylitolem.

Původ xylitolu

Xylitol byl poprvé získán z finské břízy na počátku 20. století. Jeho zvláštní jméno je odvozeno z řeckého slova “xyl”, které znamená “dřevo”, a proto je také znám pod názvem “dřevní cukr”. Toto sladidlo se v přírodě nachází ve stromech, ovoci, rostlinách, produkují ho zvířata a dokonce i člověk. Toto sladidlo se osvědčilo nejen pro svou skvělou chuť ale I proto, že neškodí našim zubům, protože účinně zabraňují tvorbě plaku a kyselých bakterií, které jsou původcem zubího kazu. Ve Finsku se v některých školách dokonce dávájí dětem zdarma žvýkačky a  bonbóny obsahující xylitol na podporu zdravých zubů. Společnost Peppersmith úzce spolupracuje s Britskou asociací zubních lékařů, která testovala Peppersmith mentolové bonbóny  a žvýkačky a vydala osvědčení, ve kterém se praví, že Peppersmith žvýkačky a bonbóny jsou účinným pomocníkem v boji se zubním kazem a tvorbou plaku.

  • Navíc má xylitol o 40% kalorií méně než cukr, o 75% méně sacharidů a má nízký Gl (7). V některých zemích se vyrábí z kukuřičný

Doplňkové parametry

Kategorie: Žvýkačky
Hmotnost: 0.02 kg
Obsah balení - cs: 10 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: